Jornada de Portes Obertes 2021

Hem afegit un bloc, per recollir les imatges i les reaccions de la Jornada de Portes Obertes, 2021, que es va celebrar el passat día 11 de setiembre en el marc de la Festa Major de Castellar del Vallès.

Va estar un gran éxit de participació amb más de 120 nens/es acompanyats del seus pares i mares, que van poder gaudir una estona del norte hobby. Val a dir que tots ella/es s’ha van passar molt bé.

El reportage fotografic el podeu trovar AQUÍ

NOU! CRÒNICA DE LA 2a CURSA FÒRMULA 1 NSR

CRÒNICA DE LA 2a CURSA FÒRMULA 1 NSR, Campionat Social Budellets 2021

Dijous 15 i divendres 16 de juliol 2021

Categoria: Fòrmula 1 NSR

Format: individual

Vencedor primera màniga dijous: Ricard Portabella, 194v

Vencedor segona màniga dijous: Josep Andinyach, 201v

Vencedor tercera màniga dijous: Rafa Martínez, 207v

Vencedor primera màniga divendres: Ray Colacios, 195v

Vencedor segona màniga divendres: Dani González, 210v

Vencedor tercera màniga divendres: Besay Porta, 216v

Volta ràpida: Besay Porta, 12:874, pista 7

ResultatsFitxa TècnicaClassificació CampionatClassificació per grups

Fotografies:

Crònica de les 4 Hores de Budellets, celebració del 10è aniversari de Budellets Slot Club

Crònica de la cursa d’aniversari 10 anys de Budellets Slot Club,

4 HORES DE BUDELLETS 2021

Data: 3 I 4 DE JULIOL DEL 2021

Categoria: Combinada, resistència, Grup C, GT i LMP

Format: Equips de tres pilots, 13 equips en total

Vencedors: Xavi Faura, Marc Oliván i Francesc Figueras

Volta ràpida: Dani González, 12:752, pista 5

ResultatsFull tècnic

Fotografies:

Estadístiques:

Voltes aconseguides per cada pilot:

Classificació dels cotxes de Grup C
Classificació dels cotxes GT
Classificacio LMP

Crònica segona cursa resistència Grup “C”, Campionat Social 2021

Crònica segona cursa resistència Grup “C”, Campionat Social 2021

Data: 2, 3 i 4 de juny de 2021

Categoria: Grup “C”, resistència

Format: Parelles

Vencedors mànigues dimecres: Toni Roset i Carles Cabeza

Vencedors mànigues dijous: Valeri Jonama i Dani González

Vencedors mànigues divendres: Besay Porta i Toni Palanca

Vencedors absoluts:Besay Porta i Toni Palanca

Volta ràpida: 13:161 (Josete-Germà), pista 4

Fitxa TécnicaResultatsClassificació

Fotografies:

Cronica 1ª TTM

Crònica primera cursa TTM, Campionat Social 2021

Data: 20 i 21 de maig de 2021

Categoria: TTM amb els GT3 de NSR

Format: Individual

Vencedor mànigues dijous: Valeri Jonama

Vencedor mànigues divendres: Besay Porta

Vencedor General: Valeri Jonama

Volta ràpida: Germà Portet, 13:197, pista 3

Resultats – Classificació

Fotografies:

Crònica Gran Premi de San Marino, a Budellets

Crònica GRAN PREMI SAN MARINO, primera cursa del InterVallès 2021

Data: 5, 6, 7 i 8 de maig de 2021

Categoria: FORMULA 1 NSR

Format: Individual

Vencedor mànigues dimecres: Valeri Jonama, Budellets

Vencedor mànigues dijous: Josete, Slot Palau

Vencedor mànigues divendres: Toni Palanca, Slot Terrassa

Vencedor mànigues dissabte: Besay Porta, Budellets

Vencedor General: Besay Porta

Volta ràpida: Dani Júnior, 12:915, pista 5

ResultatsClasificació provisionalFull Tècnic

Fotografies:

Crònica cursa preparatoria InterVallès, a benefici del Club Slot Palau

A una setmana vista de la primera prova del InterVallès 2021, s’ha organitzat un meeting per posar a punt els cotxes davant aquesta esperada cita. No s’han fet verificacions tècniques dels vehicles. La recaptació íntegra dels drets d’inscripció es cediran al Club Slot Palau, actualment en fase de muntatge del seu nou circuit social. Moltes gràcies a tots els que heu col·laborat en aquesta iniciativa solidària entre dos clubs d’slot germans!.

Data: 28, 29, 30 d’abril i 1 de maig 2021

Categoria: FÓRMULA 1 NSR

Format: Individual

Inscripcció: 40 pilots

Vencedor mànigues dimecres: Enric de Sant Cugat

Vencedor mànigues dijous: Besay Porta

Vencedor mànigues divendres: Toni López (Palanca)

Vencedor mànigues dissabte: Dani González

Vencedor absolut: Besay Porta

Volta ràpida: Besay, 12:702

RESULTATS: al final de la pàgina. La cursa no era puntuable per cap campionat.

Galeria de fotografies:

Primera màniga dimecres
Segona màniga dimecres
Resultats dimecres

Resultats mànigues dijous

Dissabte de pluja i colors
Pantalla final
Pantalla final
Pantalla final
Pantalla final

Crònica primera cursa F1-NSR, campionat social

Data: 14, 15, 16 i 17 d’abril de 2021

Categoria: FÒRMULA 1 NSR

Format: Individual

Inscripcció: 40 pilots

Vencedor màniga dimecres: Valeri Jonama

Vencedor màniga dijous: Josete López

Vencedor màniga divendres: Toni Palanca

Vencedor màniga dissabte: Besay Porta

Vencedor General: Besay Porta

Volta ràpida: Besay Porta, 13:090

ResultatsClassificacióFull Tècnic

Fotografies:

Cartell del company JoanKarles
Oriol, Budellets
Carles Font, GasS
Ricard, Budellets
Guillèm, Club Slot Palau
Jordi Domínguez, GasS
Valeri, Budellets
Enric, Budellets
Isma, Budellets
Joan Manuel, Budellets
David, Budellets

Toni Palanca, Slot Terrassa
Pipo, Budellets
Albert, Budellets
Cesc, Budellets
Josep Vilà, Palau-Budellts
Roger, Slot Terrassa
Ramon Arrom, Budellets
Quim Albalate, Slot Terrassa
Toni Gómez, Slot Terrassa
Ray Colacios, Slot Terrassa
Germà, Budellets
Josete, Club Slot Palau
Miquel Cánovas, Budellets
Andi, Budellets
Xavi Faura, Budellets
Toni Roset, Budellets
Enrique, Club Slot Palau
Òscar, Budellets
Jaume Portet, Budellets
JoanKarles, Budellets
Ferran, Budellets
Toni Fochs, Budellets
Eliot, Budellets
Rubén, Budellets
Jaume T, JaumeRing
Besay, Budellets
Dani, Budellets, amb homentge al Fitti
Dani JR, Budellets
Carles Cabeza, Budellets
Rafa, Budellets
Ens ha visitat la Policia Municipal, cap cotxe ha estat multat per excès de velocitat

Crònica segona cursa Campionat Social de Resistencia, LMP

Data: 10, 11, 12 i 13 de març de 2021

Categoria: LMP (Le Mans Prototipes)

Format: Resistència per parelles

Vencedors màniga dimecres: Toni Fochs i Jaume Tenes

Vencedors màniga dijous: Xavi Faura i Marc Oliván

Vencedors màniga divendres: Besay Porta i Toni López

Vencedors màniga dissabte: Ramon Arrom i Toni Carbajo

Vencedors General: Besay Porta i Toni López

Volta rapida: Josete, 12:695

ResultatsClassificacióFull Tècnic

Fotografies:

Cartell anunciador de JoanKarles
Toni i Jaume – Lola Slot.it
Rubén i JoanK, Lola Slot.it
Óscar i Juan Manuel
– Lola Slot.it
Ferran e Isma – Lola Slot.it
Resultats dimecres
Xavi Faura-Marc Olivan, Lola Slot.it
Andi – Cánoves, Audi R18 Slot.it
Rafa-Dani JR, Radical Scaleauto
Criado-Vila, Lola Slot.it
Jaume Portet-Enrique, Radical Scaleauto
Résultats mànigues dimecres + dijous
Besay-Palanca, Lola Slot.it
Dani-Valeri, Radical Scaleauto
Josete-Germà, Lola Slot.it
Carles-Toni Roset, Radical Scaleauto
Oriol-Ricard, Lola Slot.it
Cesc i Albert, Reynard SlotingPlus
Enric i Pipo, Lola Slot.it
Roger i Toni Gómez, Lola Slot.it
Ramon Arrom i Toni Carbajo, Pescarolo Avant Slot